juuli 12, 2024
Lõõtsa 8, Tallinn, Eesti
Buller Uudised Sport

Iluuisutreener Anna Levandit süüdistatakse väärkohtlemises

Sisuturundus, iluuisutamine, sport

Spordiklubi Gym! sõmis lepingu, millega luuakse Narva Kerese äri- ja büroohoonsse uuenduslik spordikklubi.

Kerese Keskuse tegevjuhi Anneli Männi sõnul on eesmärk keskuses pakutavate tervise- ja iluteenuste osakaalu oluliselt kasvatada. „Juba praegu on Kerese Keskusesse koondunud ulatuslik valik tervishoiuteenuseid ning tipptasemel spordiklubi on selles kontseptsioonis oluline, mida kohalikud on ka juba väga oodanud,” rääkis Männi.

Spordiklubi avab oma uksed hiljemalt sel sügisel. Uuendusliku spordisaali suuruseks on ligi 800 ruutmeetrit ning see saab olema külastajatele avatud lausa ööpäevaringselt.

„Gym! näol toome Narva linna elanikeni ühe korraliku, hästi varustatud ja alati avatud spordiklubi, mis sisaldab kõike treeninguteks vajalikku kõigest 19-eurose kuumakse eest. Usun, et pakume seeläbi väärtust ja võimalusi aktiivseks elustiiliks tervele kogukonnale,“ märkis Gym Eesti tegevjuht Ats Lahi.

Gym! on Eestis ja Lätis opereeriv 24/7 avatud iseteeninduslik spordiklubikett, kuhu kuulub kokku 12 spordiklubi – neist Eestis kaheksa ja Lätis neli. Sel aastal plaanitakse kummaski riigis avada veel mitu spordiklubi.

East Capital Real Estate on Balti riikide juhtiv kinnisvara varahaldusettevõte. Ettevõte juhib kinnisvarafonde koguväärtusega 570 miljonit eurot, hõlmates 460 000 ruutmeetrit üüripinda kokku 23 erineval kinnistul. Portfelli kuuluvad Balti riikide suurimad logistikakeskused, tuntumad hotellid ja ärihooned, sh Kerese Keskus.

Allikas: BNS via Buller Meedia Pilt: Shutterstock